20 jaar betrokken en toegewijd aan het Openbaar Lichaam Bonaire

Een bijzondere mijlpaal voor Edsel Cecilia, die zijn 20-jarig jubileum bij het Openbaar Lichaam Bonaire vierde.

Een bijzondere mijlpaal voor Edsel Cecilia, die zijn 20-jarig jubileum bij het Openbaar Lichaam Bonaire vierde. In het bijzijn van familie, collega's en vrienden werd stilgestaan bij twee decennia van inzet, betrokkenheid en toewijding aan de organisatie en de gemeenschap van Bonaire.

Tijdens de bijeenkomst spraken interim-directeur Gino Leito en Karinka Wijnhoven Edsel toe met mooie en waarderende woorden. Zij stonden stil bij zijn jarenlange inzet, zijn professionaliteit en de waardevolle bijdrage die hij in de afgelopen twintig jaar heeft geleverd aan het Openbaar Lichaam Bonaire.

Naast zijn ambtelijke loopbaan vervulde Edsel ook een bestuurlijke rol. Van augustus 2017 tot augustus 2019 was hij, gedurende 20 maanden, gedeputeerde voor het sociaal domein van Bonaire. Ook in deze functie zette hij zich met grote betrokkenheid in voor de ontwikkeling van Bonaire en het welzijn van haar inwoners.

Het Openbaar Lichaam Bonaire feliciteert Edsel Cecilia van harte met deze bijzondere mijlpaal en bedankt hem voor zijn jarenlange inzet en betrokkenheid, zowel als medewerker als tijdens zijn periode als gedeputeerde. Wij wensen hem nog vele mooie, gezonde en succesvolle jaren toe binnen onze organisatie.