De opening van de nieuwe locatie van de directie Ruimte & Ontwikkeling (R&O) aan Kaya Amsterdam z/n is uitgesteld tot maandag 17 augustus 2026. Tot die datum kunnen burgers voor algemene vragen en dienstverlening van R&O terecht bij de balie Vergunningen bij de directie Toezicht & Handhaving aan Kaya Grandi 56-58.
Vanaf maandag 17 augustus 2026 is de nieuwe locatie officieel geopend voor het publiek. Burgers kunnen daar terecht voor algemene vragen en dienstverlening van de verschillende afdelingen van R&O, waaronder Grondzaken.
De balie Vergunningen verhuist niet naar Kaya Amsterdam. Burgers kunnen voor vragen over onder andere bouwvergunningen, vestigingsvergunningen, natuurvergunningen en andere vergunningaanvragen ook na 17 augustus terecht bij de balie Vergunningen van de directie Toezicht & Handhaving aan Kaya Grandi 56-58.
Alle aanvragen, formulieren, brieven en andere documenten voor de directie Ruimte & Ontwikkeling moeten worden ingediend en opgehaald bij de afdeling Post en Archief.
Het Openbaar Lichaam Bonaire vraagt burgers rekening te houden met deze wijziging en biedt zijn excuses aan voor het eventuele ongemak.
